Protiplísňový termoizolační nátěr Maxitherm


Antikondenzační (a tím protiplísňový) termoizolační nátěr Maxitherm pomůže vyřešit vaše problémy s vlhkostí v bytě a tvorbou plísní na zdivu. Jeho antikondenzační účinek odstraňuje srážení vlhkosti na zdivu a zabraňuje tedy i vzniku plísní na zdech. Navíc má termoizolační efekt – omezuje unikání tepla z vašeho domu či bytu, zajišťuje tepelnou pohodu uvnitř místnosti a výrazně šetří náklady na vytápění.
Maxitherm termoizolační antikondenzační nátěr

Trvalé odstranění plísní na zdivu

vznik plísní v rozíchPlísně v bytech vznikají nejčastěji v rozích místností, na spojnicích zdí, nad okenními překlady apod. V těchto místech se nejčastěji vyskytují tepelné mosty, na nichž kondenzuje vlhkost. Všude tam, kde dochází ke srážení vlhkosti, dojde dříve či později i k plesnivění. Pomocí různých protiplísňových přípravků většinou založených na působení aktivního chlóru se lze plísní zbavit, ale pouze dočasně, na většinou na pár týdnů. Pokud se chcete zbavit plísní na trvalo, použijte antikondenzační termoizolační nátěr Maxitherm s protiplísňovým účinkem.Výhody nátěru Maxitherm

termoizolační nátěr s protiplísňovým účinkem
Pro bližší informace a zakoupení výrobku navštivte

www.maxitherm.cz


Termoizolační nátěr proti plísním

Termoizolační antikondenzační nátěr Maxitherm má jako hlavní efekt úsporu nákladů na vytápění budov. Jeho dalším, neméně zajímavým efektem je schopnost odstranit tepelné mosty, které jsou nejčastější příčinou vlhkosti a následné tvorby plísní na zdivu.

kulickybez termoizolačního nátěrutermoizolační nátěr proti plísním

Odstranění plísní na zdi